Pārlekt uz galveno saturu

Darba devēji par mums

Praktikanta attieksme pret uzdotajiem pienākumiem bija atbildīga un ieinteresēta. Teorētiskās sagatavošanās līmenis labs. Praktiskās iemaņas pietiekamas. Orientēšanās specialitātē atbilstoši studiju programmai. Laba iekļaušanās sabiedriskā dzīvē un laba piedalīšanās aktivitātēs. Teicams prakses vērtējums.

D. Hincenberga

Dagnija Hincenberga, BASF Tirdzniecības vadītāja

 

Praktiskās iemaņas vērtējamas ļoti augstu, vienmēr tika galā ar uzticētajiem uzdevumiem. Praktikanta attieksme pret uzticētajiem uzdevumiem vērtējama kā augsta, reizēm pat pārāk augsta.Problēmsituācijās neapjuka, spēja patstāvīgi sameklēt risinājumus, kurus pielietojot problēmas bija pārvarētas. Ļoti liela ieinteresētība ražošanas procesos un lēmumu pieņemšanas argumentos. Savā specialitātē orientējas ļoti labi. Palīdzēja dažādos ar ražošanu saistītos jautājumos, uzlabojot  risinājumu. Augsta atbildības sajūta, darbaspējas un uzticamība. Prakses vērtējums teicams, jo neviens nav izcils.

Janis Marcenkovs

ZS "Sējas" vadītājs Āris Burkāns un ZS "Sējas" agronoms Jānis Marčenkovs

 

Studējošais atbildēja par sivēnmāšu un sivēnu ēdināšanu, dzīvnieku ārstēšanu, cūku atšķiršanu, kastrāciju un citiem preventīviem darbiem. Studējošais var saņemt sevi rokās stresa situācijās un ieteikt labas idejas un konstruktīvus risinājumus. Ja kaut kas ir salūzis, nekavējoties to salabo. Studējošais bija daudzpusīgs, kompetents un atbildīgs darbinieks, kā arī ļoti sociāls un vienmēr palīdz un uzmundrina citus cilvēkus.

.

Amalie Brauner

 Amalie Brauner Birkefeld, uzņēmums "Hojgarden", Dānija

 

Praktikantes zināšanas atbilst darba uzdevumu izpildē un ir gatava patstāvīgi strādāt lauksaimniecības jomā gan gaļas pārstrādes uzņēmumos, gan gaļas liellopu saimniecībās. Ar lielu atbildību veic darba uzdevumus. Precīza un apzinīga. Lieliskas komunikācijas spējas ar uzņēmuma darbiniekiem un klientiem, nebaidās jautāt un saņemt atbildes. Izcilas organizātoriskās spējas. Prot strādāt komandā.

Dace meldere

 Dace Meldere

 

Praktikantes attieksme pret uzdotajiem darbiem, pienākumiem bija profesionāla un aktīva. Darbi tika veikti kvalitatīvi, iekļaujoties laikā, ir liela atbildības sajūta. Prakses laikā izrādīja interesi un vēlmi uzzināt vairāk par veicamajiem darbiem un saimniecību.

ZS “Rūķīšu tēja” īpašnieks, prakses vadītājs Raimonds Lignickis

 

Praktikante savas zināšanas pielietoja prakses laikā, kad bija nepieciešams izvērtēt projektus. Uzticētos darbus veica ar lielu atbildības sajūtu, ātri un kvalitatīvi. Parādīja sevi kā profesionāli. Kolektīvā komunikabla un atsaucīga, kurai var uzticēties.

Lad

LAD Lauksaimniecības un lauku attīstības departamenta Projektu kontroles daļas vadītājs Uldis Sprukts

 

Man bija prieks strādāt kopā ar Lauru, viņa parādīja sevi kā kompetentu un labi organizētu praktikanti. Viņa ir gatava smagi strādāt ikvienā laika periodā, parādot savas labākās spējas. Viņa labi prot koncentrēties, vienmēr uzklausa padomus un tiem seko. Bija patīkami vērot kā Laura pilnveido sevi kā jātniece, kura prot analizēt jāšanas sporta vadību apvienojot ar lauksaimnieciskajiem faktoriem. Laura labi prot komunicēt ne tikai ar darba kolēģiem, bet arī ar zirgiem.

Laura

 Goncalo Bourbon, Sporta vadības institūcija Beļģijā “Subtle Illusion Unipessoal”